KONST / Litografier / Litografi 11709119
nr 1170 9119
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Litografi, Kolorerad, signerad och numrerad 50/260, motivet: 29x44cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:42:28
1.600 kr
19 mar
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell